Merkez
     Kurulduğu günden bu yana bütüsel dekorasyon çözümleri sunan By Kepi, mobilya ve iç mimari sektöründe eşsiz kalitesi, sağlam dostlukları ve ulusal-uluslararası başarılarıyla adından söz ettiren bir marka. 200’ e yakın profesyonel çalışanı ile 15.000 m2’lik kapalı alanda hizmet veren By Kepi, klasik’ten modern tarza kadar uzanan bir yelpazede koltuk takımları, yemek ve yatak odası takımları, aksear parçalar üretiyor. Kepi, müşterilerine özel çözümler sunabilen ilk ve tek firma olma özelliğini de elinde bulunduruyor.

Etiler

     By Kepi 10. yılını Etiler’de açtığı 3 katlı bir villadan oluşan yeni mağazası ile kutladı. Dekorasyonun bir bütünlük kavramı olduğunu bilen By Kepi Etiler Mağazasında da müşterilerine eksiksiz bir hizmet verebilmek amacıyla seçkin markalar ve özel koleksiyonlardan oluşan duvar kağıdı, perde, halı, aydınlatma, tablo ve aksesuvarlardan oluşan koleksiyonlarını yurt içi - yurt dışı müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor

Florya

     By Kepi, uluslar arası marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerlerken bu hedef doğrultusunda iki kıtanın birleştiği İstanbul’da 800 m2 karelik Florya showroom ‘da deneyimli ekibi ile müşterilerine seçkin hizmet sunuyor..

Cemil Topuzlu
  By Kepi yeni mağazası Cemil Topuzlu’da açıldı.  By Kepi modern, klasik koleksiyonlarını satışa sunarken, aynı zamanda “bütünsel tasarım çözümleri” ile hizmet verecek.
  

Alsancak
By Kepi yeni mağazası Alsancak’ ta açıldı. By Kepi modern, klasik koleksiyonlarını satışa sunarken, aynı zamanda “bütünsel tasarım çözümleri” ile hizmet verecek.

Bursa
Yeni mağazamızla Bursa'da Hizmetinizdeyiz!

Kids

     By Kepi yıların deneyimi ile çocuk ve genç odası mobilya ve dekorasyonunu içeren By Kepi Kids Markasını yarattı. Bebek odalarından, genç odalarına kadar her yaştan çocuklara özel tasarlanan koleksiyonlar Alsancak showroom’da müşterilerine hizmet veriyor. Geleceğin mutlu çocuklarıBy Kepi Kids markası ile büyüyor...